מה זה VCF וכיצד משתמשים בו

מה זה VCF וכיצד משתמשים בו?

אם הגעת למסקנה שאמצעי המניעה שבו את משתמשת משפיע עלייך בצורה שלילית משום שהוא מכיל הורמונים, או אם את מעוניינת להתחיל להשתמש באמצעי מניעה ללא הורמונים, כדאי שתכירי את ה- VCF.

דף מתמוסס למניעת הריון

ה-VCF הוא אמצעי למניעת הריון ללא הורמונים שמיועד להחדרה לנרתיק. אמצעי המניעה הינו בעצם דף למניעת הריון מלבני דקיק, וכפי שציינו – הוא לא מכיל הורמונים.

במידה שאת מתכננת להניק בעתיד, חשוב שתדעי שניתן להשתמש בו גם בתקופת ההנקה.

ה-VCF הינו קוטל זרע מתקדם ביותר, וכאשר הדף מתמוסס הוא משמיד את תאי הזרע.

במידה שהמשתמשת פועלת בהתאם להנחיות, תעמוד רמת יעילותו על 94%.

באמצעות השימוש במוצר ניתן להפסיק להשתמש בגלולות שמכילות הורמונים, מוליכים והתקנים מגושמים שעשויים לגרום לחוסר נוחות וכאבים. כמו כן, ה- VCF אינו מלכלך ומטפטף, משום שאין בו הרבה רכיבים.

איך להשתמש ב- VCF?

במידה שהחלטת לרכוש את המוצר ולהשתמש בו, חשוב שתדעי איך משתמשים ב-VCF בצורה נכונה, שכן הכנסה שאינה נכונה – הדבקה של הדף על פתח צוואר הרחם, עלולה לגרום לדף להידבק לדפנות במקום לצוואר הרחם, במצב זה הדף לא יחצוץ ויתפקד כקוטל זרע מקומי בלבד.

כמו כן, חשוב שתדעי שאין לפתוח את המוצר משום שהוא מגיע מוכן לשימוש.

לפני שתשתמשי במוצר, ודאי שהידיים שלך יבשות לגמרי. לאחר מכן, הוציאי את המוצר מהאריזה שלו וקפלי אותו מעל האמה או האצבע. בהמשך, החדירי בעדינות את האצבע לעומק הנרתיק.

רצוי שתתאמני מספר פעמים איך להשתמש ב-VCF טרם קיום יחסי המין בהגעה אל צוואר הרחם באמצעות האצבע, התחושה שתתקבל בעת מגע בצוואר הרחם תהיה של בליטה קטנה.

האימון חשוב משום שייתכן שבניסיונות הראשונים שלך הדף ידבק לדופן הנרתיק או לאצבע. כדי שהדף לא ידבק, תוכלי לקפל אותו עוד יותר, כך שהוא יהיה קטן יותר. תוכלי גם למרוח על האצבע מעט חומר סיכה טרם הנחת הדף.

חשוב מאוד להחדיר את ה-VCF לפחות רבע שעה טרם קיום יחסי המין. לאחר ההחדרה, יהיה המוצר אפקטיבי למשך 3 שעות.

במידה שישנו מגע מיני נוסף במהלך 3 השעות, יהיה צורך בהחדרה של דף נוסף.

בתום השימוש, אפשר לשטוף את האזור במים כאשר יש להימנע משטיפה פנימית.

ה-VCF הינו מוצר שנמצא בשוק מזה 20 שנים, ולמרות זאת, נשים רבות בוחרות להשתמש באמצעי מניעה שמכילים הורמונים, דבר שעשוי לפגוע במצבן הפיזי והנפשי.

אם את מעוניינת להימנע מהכנסת הורמונים לגופך ולהשתמש באמצעי מניעה נוח ופשוט, ייתכן מאוד שה-VCF יתאים לך ויענה על הצרכים שלך.

ה- VCF קיבל אישור ממשרד הבריאות, המכונים ההלכתיים הרלוונטיים ו- health Canada.

את המוצר ניתן לרכוש ברשת סופר-פארם, בתי מרקחת פרטיים, קופת חולים מאוחדת, קופת חולים לאומית וקופת חולים כללית ואין צורך במרשם רופא.

יש לציין שהמוצר לא מספק הגנה בפני מחלות מין.

במידה שיש לך שאלות נוספות על איך משתמשים ב-VCF, את מוזמנת לפנות אל מוקד הייעוץ והשירות שלנו ונשמח לענות כל שאלה.

אולי יעניין אותך גם:

* ג’ל סיכה אישי

* מניעת הריון ללא הורמונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן